Transgender – cesta smrti

Overtonovo okno – výuková lekce č. 2

Všimli jste si, jak v poslední době přitvrzuje kampaň za společenské uznání tzv. transsexuality? Od konstatování faktu, že určité promile lidí v populaci se rodí s tímto osobnostním defektem přes propagaci devastujících chirurgických a chemických zásahů do organismu, které to prý “vyléčí”.

Vzniká tak fatální omyl, že na všechny bolístky života možná stačí “jen” změnit pohlaví, a že to je banální medicínský zákrok, který umožňuje změnit základní danost člověka podobně jako se mění barevný kryt na mobilu.

Zejména děti a dospívající jsou touto nebezpečnou lží nakaženi nejvíce, což vidíme asi všichni, kteří máme děcka na základních a středních školách. Kolik má Vaše dítě takto postižených spolužáků, kteří si neví rady sami se sebou a uvažují, či nedejbože již procházejí, tzv. změnou pohlaví? Kdo je k tomu navedl?

Nyní se dostáváme do další fáze a tím je vynucení jakéhosi obdivu k těmto ubohým, nešťastným lidem, kteří naletěli lžím obchodníkům s lidským neštěstím. A mluví o tom nejvíce ti, kteří se jen a pouze pro peníze sami aktivně podílejí na mrzačení těchto lidí, kteří poté končí svůj zmatený, neukotvený a zcela beznadějný život sebevraždou.

Ve společnosti, kde existují poslední zbytky tradičních hodnot, by lidé jako tento “chirurg” byli předmětem policejního vyšetřování nikoli pochybné mediální slávy.

Příspěvek vytvořen 37

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek