Mirek Cirnfus

Tajemství zdraví

Nikdy bych tomu nevěřil,přátelé,ale tydlencty vánoce,adventy,sváteční atmosféry,přáníčka a jiný pýčovinky,dostihly i mě.
Nedávno mě totiž postihla rýmovitá halamajzna a byl jsem,samozřejmě v přímém ohrožení života,donucen navštívit pana obvodního dochtora! Byl tam ten samej,jako před těma třiceti létama!!!
Vy jste tady tedy nebyl hodně dlouho!!!
Sestro,napište ho na krev,ekg,prostatu,vzorek hovna,ještě jednu,důkladnější krev,kolonoskopii a aby toho náhodou nebylo málo, tak za tejden na kontrolu.
A teď si představte,že jsem na tohle všechno vopravdu šel!!!
A nic,přátelé,všecičko v ouklendu,což je při mý katastrádní životosprávě Vánoční zázrak!
Ale já vím proč!!
A dnes vám celý to tajemství prozradím.
První a základní bod,tzv.odpychový přelom,je prcání! Kdo s tím jednou sekne,už jen těžko se k tomu vrátí a tělo stůně. Ale nesmí to být takové to domácí pošukáváníčko!!! Pirátskej mrd to musí bejt! Volízat všechny dostupný bacily,kvasinky a mykózy!! To vás neskutečně posílí!!! Spálit chmury v náručí rozhicovaný rajdy a když vám uragán rve plachty a láme stěžně,šup do doku na servis! Jasně že city a zlomený srdce,ale NIKDY neměňte přístav!! To je cesta do záhuby!!!!
Pak tu máme sport!!!
Hned po prcání nejlepší záležitost. Litry potu,bolest,přirozený zranění,porážky a slastný pocit z vítězství!!! Zničit soupeře,být lepší a cestou domů si to znovu a znovu přehrávat v hlavě,to je očista ducha!!! Zvítězit za každou cenu je rosný bod duševní obrody!
Další důležitá věc je vnitřní klid. Toho ale dosáhnete jen propojením výše uvedeného. Když vás totiž opustí děvče,nebo prohrajete zápas,musíte mít v záloze ty vesmírný opaky!! Už jste spoustu děvčat opustili a vybojovali nespočet zápasů!! Znáte díky tomu prohru i vítězství a víte,že je to jen biliontina hydroliontiny pikosekundy vesmírného chodu. Přestanete ulpívat,jako kus hovna,na rubu záchodového prkýnka a pochopíte světařád. A když k tomu přidáte muziku, psí lásku a jednou za čas láhev bělma,je téměř jisté,že se dožijete i příštích Vánoc.
V podstatě je to asketický život,ale vyplatí se to!!! Tak tedy šťastný veselí,který zdraví hodně!
A válku všem!!!

Zdroj: https://www.facebook.com/miroslav.cirnfus

Příspěvek vytvořen 37

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek